Терапевтична стоматологія

IMG 0092

Лікування та реставрація зубів

Досить часто можна спостерігати ситуацію, коли на вигляд зуб з добре виконаною реставрацією раптом починає боліти або відколюється стінка і зуб виявляється всередині весь зруйнований. Це так званий вторинний карієс, тобто каріозний процес виник під реставрацією. Причини вторинного карієсу можуть бути різні, наприклад порушення крайового прилягання (зазор між пломбою і тканинами зуба в який потрапляють залишки їжі та формується наліт), залишкова мікрофлора (коли частина інфікованих тканин залишилася під пломбою), недосконалий контактний пункт (неправильно виконана область реставрації в контакті між зубами, що призводить до застрявання залишків їжі між зубами і як результат запалення ясен і новий карієс).

Варто пам’ятати, що стоматологія, як галузь медицини, це в першу чергу ЛІКУВАННЯ і ПОПЕРЕДЖЕННЯ розвитку стоматологічних захворювань.

Існує цілий клас матеріалів, які дозволяють не тільки заповнити порожнину, а володіючи унікальними властивостями, притаманними тільки цій групі матеріалів, домогтися практично повної відсутності вторинного карієсу – основної причини руйнування зуба під пломбою. Так звані склоіномерні цементи (СІЦ) відносяться до групи біоактивних пломбувальних матеріалів. За рахунок хімічної (!) адгезії (прилипання) і насичення фтором (!!) тканин зуба ці матеріали мають здатність лікувати зуби. У поєднанні з високоестетичними реставраційними матеріалами наші пацієнти отримують «терапевтичні» естетичні реставрації. У нашій клініці, ми застосовуємо матеріали світового лідера у виробництві СІЦ і реставраційних матеріалів, японської корпорації GC.

Ендодонтія

Ендодонтії (лікуванню кореневих каналів) в медичному центрі Клініка Імперія Дентіс приділено особливу увагу. Робота всередині кореневих каналів не так помітна пацієнтам як реставраційна, але не менше, а часто більше, важлива для тривалої служби зубів. Для ендодонтичного лікування в нашій клініці ми використовуємо передові технології і матеріали. Застосування гіпоалергенних (що не викликають алергію) матеріалів, таких, що не змінюють колір зуба. Ми розуміємо, що наші пацієнти довіряють нам найцінніше – своє здоров’я і тому ми працюємо так, щоб наші пацієнти відчули нашу турботу.

На основі великої кількості наукових досліджень, літературних даних, значного досвіду роботи, новітніх знань і технологій в питаннях ендодонтії, в нашому медичному центрі  розроблені протоколи ведення безлічі ендодонтичних патологій таких як періодонтит, періапікальна гранульома або радикулярна кіста. Ми маємо значний досвід виліковування подібних проблем консервативним (без операції) методом.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Реставрація зуба

Від 1950 грн

Лікування кореневих каналів

Від 1650 грн

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

You can easily book your next appointment with us either over the phone on (719)445-2808 or online with the book now button above. We look forward to seeing you soon.
Our prices are so low because our team believe that everyone has a right to quality, affordable dental care, close to home
Of course, one thing that being a professional dentist requires is the experience. Because there can be no true expertise that it is not backed by extensive experience. All of the dentists at our clinic boast both!