Гігієна та профілактика

IMG 9995

Давно відомий вислів, що в медицині немає нічого дешевше профілактики, особливо актуально в стоматології. Цей постулат стосується не тільки грошей, але і здоров’я. Зберігати зуби і ясна здоровими завжди набагато важливіше, ніж навіть найякісніше лікування. Саме на це і спрямована робота в Клініці Імперія Дентіс. 

Кваліфікований лікар-стоматолог нашої клініки навчить правильному догляду за порожниною рота, розповість і наочно покаже, як можна контролювати рівень зубного нальоту, а також надасть необхідні рекомендації щодо гігієни порожнини рота. Допоможе підібрати необхідні САМЕ ДЛЯ ВАС засоби гігієни. При необхідності проведе професійну чистку зубів, зніме наліт і «зубний камінь». Також наш спеціаліст допоможе відновити природний колір зубів, або ж запропонує провести відбілювання. 

Вартість послуг

Професійна гігієна порожнини рота комплексна (OptraGate, УЗ-скейлінг, Air-Flow, полірування, ремінералізуюче покриття)

від 1900 грн

Ультразвуковий скейлінг (1 щелепа)

850 грн

Air-Flow (1 щелепа)

950 грн

Комплекс ремінералізуючої терапії зубів (капи + Tooth Mousse)

3700 грн

часті запитання

Для кожного частота буде різною, залежно від того, як швидко відкладається зубний наліт та утворюються камені. Загальними рекомендаціями є преведення професійної гігієни раз на 6 місяців

На утворення нальоту і в подальшому каменів впливають харчування, стан здоров’я шлунково-кишкового тракту, якість гігієни ротової порожнини, тощо.