Ортодонтія

21690460_1818178681805896_6972817493102428160_n

Вирівнювання зубів

Консультація лікаря ортодонта, в нашій клініці, – це не просто думка одного фахівця. Це прикладне застосування багаторічного досвіду роботи в ортодонтії в комплексі зі знанням аспектів парадонтології і оклюзії. Правильне положення зубів – це не тільки красиво, але і важливо для функції жувальної системи. Брак місця в зубній дузі для деяких зубів призводить до неможливості підтримки якісної гігієни порожнини рота і, як наслідок, виникнення захворювань зуба і оточуючих його тканин, що може привести до втрати зуба. Так само неправильне положення зубів позначається на функції жування і може викликати серйозні проблеми з скронево-нижньощелепного суглобом. 

Існує думка, що ортодонтичне лікування (вирівнювання зубів) може застосовуватися тільки в дитячому віці, це не так. Звичайно, чим раніше проводити ортодонтичне лікування, тим простішим і швидшим буде процес, однак і в досить зрілому віці можна зробити багато чого для оптимізації посмішки. Є досить велика кількість методів лікування, знімна аппатарура, позаротова, брекет-системи. На озброєнні у лікаря ортодонта нашої клініки є достатній арсенал знімної і не знімної апаратури для вирішення найбільш складних проблем. Наші лікарі зможуть надати весь спектр ортодонтичних послуг. 

Останнім часом досить популярні лікування брекет-системою. Наші ортодонти володіють методиками роботи з: металевими брекетами, сапфіровими (естетичними полупрозорими, практично не помітними), лінгвальними (встановлюються з язичного боку зуба (зсередини), що робить лікування не помітним для навколишніх), самолігуючі брекет-системами, знімними ортодонтичними апаратами, прозорими капами для корекції положення окремих зубів і багатьма іншими. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящий для Вас метод лікування, запропонують кілька варіантів і прорахують повну вартість лікування.

Вартість послуг

Встановлення брекет-системи

Від 18700 грн

Апарат для розкриття піднебінного шва

Від 6500 грн

Пластинка

Від 8500 грн

Ретейнер

3600 грн

часті запитання

You can easily book your next appointment with us either over the phone on (719)445-2808 or online with the book now button above. We look forward to seeing you soon.
Our prices are so low because our team believe that everyone has a right to quality, affordable dental care, close to home
Of course, one thing that being a professional dentist requires is the experience. Because there can be no true expertise that it is not backed by extensive experience. All of the dentists at our clinic boast both!