Ортопедична стоматологія

IMG 11151 scaled

Протезування

Ортопедична стоматологія давно перейшла з розряду замісної в розряд відновної терапії. Застосування металокерамічних і суцільнокерамічних конструкцій дозволяють домогтися повноцінного відновлення втраченої функції жування і естетичної реконструкції. У Клініці Імперія Дентіс Ви можете розраховувати як на бюджетний так і на високоестетичний варіанти протезування. Наші лікарі запропонують Вам кілька варіантів лікування і допоможуть Вам вибрати найбільш прийнятні конструкції. Знімне протезування, бюгельне протезування, мостовидні конструкції (від металевих до безметаллових) різної складності, мікропротезування, штифтування, шинування зубів і звичайно ж протезування на дентальних імплантатах – ось не повний перелік можливостей наших лікарів ортопедів-стоматологів. Ми розуміємо, що всі люди різні, з різними вимогами до естетики, різними пріоритетами, різними потребами і очікуваннями і тому до всіх наших пацієнтів ми намагаємося знайти індивідуальний підхід, щоб відповідати їх очікуванням.

Окреме місце в ортопедичної стоматології приділено естетиці. Залежно від ділянки і побажань пацієнтів ми можемо запропонувати як естетичні коронки, які повторюють колір і форму природного зуба так і високоестетичні конструкції, індивідуалізовані відповідно до найдрібніших анатомічних нюансів. Існує думка, що кераміка (металокераміка або безметалеві конструкції) занадто тверді і це веде до підвищеного стирання природних зубів. Ми в своїй практиці використовуємо напівсинтетичні керамічні маси, твердість яких наближена до твердості тканин зуба. Проблему руйнування зуба під коронкою ми вирішили застосовуючи фіксуючі матеріали корпорації GC, які надійно з’єднуючись з тканинами зуба і каркасом ортопедичної конструкції дозволяють забезпечити герметичність. А здатність фіксуючих матеріалів виділяти фтор дозволяють цим матеріалам довіряти зуби наших пацієнтів.

Зубні коронки

Найбільш класичний варіант відновлення зруйнованих або відсутніх зубів – це поодинокі коронки або мостовидні конструкції. Коронка на зуб – це ортопедична конструкція, яка покриває частину зуба, зберігаючи від пошкодження тканини зуба, що залишились, відновлюючи функцію і естетику природного зуба. Коронки можуть виготовлятися з різних матеріалів.

  1. Найбільш передовим методом протезування є виготовлення конструкцій позбавлених металевого каркаса, так звані безметалеві конструкції. 

Такі конструкції мають ряд переваг:

1.1. Відповідність високим естетичним вимогам. Оскільки конструкція позбавлена не проникного для променя світла металевого каркасу, а оптичні властивості кераміки наближені до таких у природнього зуба, то ці конструкції виглядають більш природньо при будь-якому освітленні.

1.2. Відсутність металу дозволяють конструкціям бути абсолютно біоінертними, тобто не виділяти ніяких оксидів, на відміну від будь-яких металевих конструкцій, бути біологічно абсолютно “не помітними” для організму.

1.3. Такі конструкції є значно більш точними, а й відповідно мати вищу здатність захищати зуб від впливу агресивного середовища порожнини рота.

2. Металокерамічні або металокомпозитні конструкції. Такі конструкції, як випливає з назви, містять металевий каркас, який облицьований або керамікою або композитом. Такі конструкції мають наступні переваги:

2.1. Можливість підбору кольору і текстури відповідної природним зубам.

2.2. Більш низька вартість в порівнянні з безметаловими конструкціями

3. Металеві коронки. У нашій клініці ми встановлюємо металеві коронки виготовлені методом лиття. На відміну від штампованих коронок, які почали застосовувати ще на початку минулого століття, коронки виготовлені ливарним способом більш стійкі до стирання, відсутність необхідності паяти і використовувати аж ніяк не інертні припої дозволяють говорити про більшу надійність і безпеку таких робіт. Металеві коронки можуть бути як сталевого кольору, так і жовтого, “під золото”.

2. Пластмасові коронки. Ці коронки мають виготовляються цілком з пластмаси.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Суцільнолита металева коронка

2100 грн

Коронка металокерамічна (initial GC)

Від 3750 грн

Коронка на основі діоксиду цирконія

Від 8700 грн

Знімний протез

Від 7700 грн

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

You can easily book your next appointment with us either over the phone on (719)445-2808 or online with the book now button above. We look forward to seeing you soon.
Our prices are so low because our team believe that everyone has a right to quality, affordable dental care, close to home
Of course, one thing that being a professional dentist requires is the experience. Because there can be no true expertise that it is not backed by extensive experience. All of the dentists at our clinic boast both!