Дитяча стоматологія

service7

Лікування молочних зубів

Існує ряд “легенд і міфів” про молочні зуби, наприклад:

  • молочні зуби не треба лікувати, тому, що вони все одно випадуть;
  • молочні зуби не мають коренів, а значить і “нервів”, а значить і хворіти вони не можуть;
  • молочні зуби не треба чистити;
  • не лікування молочних зубів або раннє видалення молочних зубів не завдає ніякої шкоди і т. п.

Молочні зуби так само важливі як і постійні. Догляд за ними обов’язковий.

Не секрет, що сприйняття світу, переваги, страхи і навіть більшість асоціацій у нас виникає в дитячому віці. Саме тому важливо, щоб перші контакти з лікарем-стоматологом не спричинили стрес і страх на все життя. 

Наші дитячі стоматологи допоможуть Вашій дитині з легкістю адаптуватися до досить серйозного процесу лікування і воно (лікування) пройде в невимушеній атмосфері гри і залишить приємні враження від візиту до стоматолога. Розуміючи важливість лікування молочних зубів (вони важливі для правильного формування постійного прикусу і розвитку постійних зубів), ми використовуємо стоматологічні матеріали, які дозволять зберегти здоров’я зубів і порожнини рота, гіпоалергенні (що не викликають алергію), безпечні і запобігають подальшому розвитку карієсу.

Хороший дитячий стоматолог Клініки Імперії Дентіс зможе не тільки усунути вже існуючі проблеми з зубами, вигнати “шкідливих мікробів”, поставити “надійні дверцята на зубки, щоб мікроби не повернулися”, але і підібрати необхідні для Вашої дитини засоби гігієни, навчити правильно чистити зубки.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Герметизація фісур (1 зуб)

760 грн

Лікування карієсу тимчасових зубів

Від 980 грн

Видалення молочного зуба

Від 550 грн

Лікування кореневих каналів молочних зубів

Від 880 грн

часті запитання

You can easily book your next appointment with us either over the phone on (719)445-2808 or online with the book now button above. We look forward to seeing you soon.
Our prices are so low because our team believe that everyone has a right to quality, affordable dental care, close to home
Of course, one thing that being a professional dentist requires is the experience. Because there can be no true expertise that it is not backed by extensive experience. All of the dentists at our clinic boast both!